Produktai

Aviacija

Prekiaujame karinei, bei civilinei aviacijai skirtais tepimo produktais bei apsaugomis nuo apledėjimo. Mes atstovaujame tepimo produktų gamintoją Nyco, kuri specializuojasi alyvų ir tepalų, skirtų civilinei ir karinei aviacijai gamyboje. Taip pat siūlome Clariant apsaugos nuo apledėjimo priemones, tiek lėktuvams, tiek pakilimo takams.

Sportiniai benzinai

Prekiaujame AG Petroleum prekinio ženklo benzinais, skirtais įvairioms motorinio sporto šakoms.

AG Petroleum garsi tuo, kad jau daugelį metų yra oficiali UIM (Tarptautinė vandens motorsporto sąjunga) kuro tiekėja F1 Powerboat Pasaulio taurės čempionatui. Daugkartinis F1 Powerboat pasaulio čempionas Guido Cappellini 2005 metais pasiekė 3 pasaulio greičio rekordus, ir jau keturis metus naudoja tik AG STD kurą.

Patys galingiausi 2000 cm3 turbovarikliai Europos Ralikroso čempionate siekia per 600 AG ir išvysto per 700 Nm sukimo momentą. Aišku, kad labai svarbų vaidmenį čia vaidina ir kokybiškas kuras. Tą gerai supranta ir įvertina Michaelis Jernbergas daugkartinis Europos, Skandinavijos ir Švedijos prizininkas bei nugalėtojas, lenktynėse naudojantis AG DXT benziną.

- Sportinis kuras dregsteriams: AG STD, Kemetyl AG e-PLUS
- Sportinis kuras ralio ir ralikroso turbovarikliams: AG Dyno Extreme
- Sportinis kuras atmosferiniams ir dvitakčiams varikliams: AG Racing Formula 102

Mes taip pat turime patirties ir konsultuojame ruošiant sportinius variklius bei derinant automobilius ant traukos stendo vienai ar kitai benzino rūšiai.

Aušinimo skysčiai

Mes išliekame ištikimi savo nuostatoms koncentruotis į tik į aukščiausios kokybės produktus. Pagal užsakovų pageidaujamą apsaugos nuo užšalimo temperatūrą ir antikorozinę apsaugą gaminame iš Arteco hi-tech žaliavų aušinimo skysčius, kurių tarnavimo laikas sudaro virš 6 metų ir eksplotacijos metu iš jo neiškrenta jokios nuosėdos.

Specialūs produktai

Turite specifinių klausimų? Kreipkitės, mes tikrai rasime ką patiekti iš unikalių tepimo ir naftos chemijos Klueber Lubrication, Dow Corning, ChevronTexaco, Nyco ir kitų gamintojų prekių asortimento.


Chevron - viena didžiausių pasaulyje naftos kompanijų, gaminanti produktus su Chevron, Texaco ir Caltex prekiniais ženklais.
Clariant - aviacinės apsaugos nuo apledėjimo
Dow Corning - pažangūs silikonai, silikoniniai produktai bei technologijos medicinai bei aviacijai
Klueber Lubrication - unikalios ir specialios tepimo priemonės, tribologiniai sprendimai
Nyco - alyvos ir tepalai aviacijai bei karinei technikai.
 

UAB NPS
Adresas: Žirmūnų 32d, LT-09228 Vilnius
Tel.: (370) 698 87 555
Fax.: (370) 5 278 45 22
E-mail: info[at]nps.lt